Maloobchodné objednávky vybavujeme do 7 prac. dní.
Aktuálna doba vybavenia maloobchodnej objednávky: 7 pracovných dní. Objednávky nespájame.
0
Nákupný košík
0,00 €
CYKLOSTAR ROZPR. 500ml

CYKLOSTAR ROZPR. 500ml

Cena:
6,02 €
s DPH/ks
Skladom 10+ ks

Cena bez DPH: 5,02 €

Kód tovaru: 71616

Predajná jednotka: ks

Veľkoobchodné balenie: 1 ks

Hmotnosť: 0,584 kg

ks

Popis:

CykloStar originál je profesionálny, vysoko účinný a jedinečný prostriedok na čistenie a údržbu bicyklov. Ľahko, rýchlo a pohodlne odstraňuje nečistoty a mastnotu z povrchu všetkých bicyklov.

 

Navod na použitie:

Prostriedok CykloStar naneste pomocou rozprašovača na znečistené miesta (prešmykače, prevodníky, pedále, rám). Na silno znečistených miestach doporučujeme prostriedok rozotrieť štetcom. Po cca 30 sekundách až 5 minútach opláchnete vodou. V prípade veľmi silného znečistenia, postup opakujte. Po ukončení práce doporučujeme jednotlivé miesta konzervovať bežnými prostriedkami.

Nový prostriedok je upravený tak, že boli využité uz známe účinky peny. Penotvorba bola posilnená tak, aby výrobok pôsobil na čistený predmet čo najdhšie a nedochádzalo k jeho odkvapávaniu bez čistiaceho efektu.

Zloženie

30% a viac voda, 5% alebo viac, avšak menej ako 15% neiontové povrchovo aktívne látky, menej ako 5% fosforecnany, aniontove povrchovo aktívne látky, 1-butoxypropan-2-ol, parfem, Benzil, Benzoate, citronell Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal.

Upozornenie

S 2 Uchovávajte mimo dosahu detí. S 26 V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. S 46 V prípade požitia, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal aleob označenie.

 

Podobné produkty:

Číslo produktu: 45100
Skladom 9 ks
5,62 € s DPH
4,68 € bez DPH
Číslo produktu: 70256
Skladom 10+ ks
5,52 € s DPH
4,60 € bez DPH