Aktuálna doba vybavenia maloobchodnej objednávky: 7 pracovných dní. Objednávky nespájame.
0
Nákupný košík
0,00 €
MRKVA OBYČ. PRAVÁ KRÁSKA 2g

MRKVA OBYČ. PRAVÁ KRÁSKA 2g

Cena:
0,67 €
s DPH/ks
Skladom 100+ ks

Cena bez DPH: 0,56 €

Kód tovaru: 7290

Predajná jednotka: ks

Veľkoobchodné balenie: 10 ks

Hmotnosť: 0,002 kg

ks

Popis:

Výnosná, poloskorá karotka pre letné až jesenné pestovanie. Je vhodná na priamy konzum aj priemyselné spracovanie, pre ranej úrody do zväzkov, z neskorých výsevov je použiteľná aj na skladovanie. Vytvára dlhé, tenké, valcovité, tupo zakončené korene s dobrým vnútorným vyfarbením a úzku dreňovou častí.Odroda je odolná k praskaniu koreňov a antokyanovému sfarbenie hlavy.Vyžaduje ľahšie až stredné, dostatočne hlbokú, dobre spracovanú pôdu. Na plytké alebo na jeseň nedostatočne prekyprenej pôdy reaguje nevzhľadnými, často rozvetvenými koreňmi. Neznáša čerstvé organické hnojenie, pestuje sa prevažne v druhej trati.
Daucus carota L. / Mrkva obyčajná pravá
  •  mrkva obyčajná
  • KRÁSKA
Výnosná, poloskorá karotka pre letné až jesenné pestovanie. Je vhodná na priamy konzum aj priemyselné spracovanie, pre ranej úrody do zväzkov, z neskorých výsevov je použiteľná aj na skladovanie. Vytvára dlhé, tenké, valcovité, tupo zakončené korene s dobrým vnútorným vyfarbením a úzku dreňovou častí.
Odroda je odolná k praskaniu koreňov a antokyanovému sfarbenie hlavy.
Vyžaduje ľahšie až stredné, dostatočne hlbokú, dobre spracovanú pôdu. Na plytké alebo na jeseň nedostatočne prekyprenej pôdy reaguje nevzhľadnými, často rozvetvenými koreňmi. Neznáša čerstvé organické hnojenie, pestuje sa prevažne v druhej trati.

Podobné produkty:

Číslo produktu: 4218
Skladom 10+ ks
0,67 € s DPH
0,56 € bez DPH
Číslo produktu: 4072
Skladom 100+ ks
0,67 € s DPH
0,56 € bez DPH
Číslo produktu: 4229
Skladom 100+ ks
0,67 € s DPH
0,56 € bez DPH