0
Nákupný košík
0,00 €
OVÁL 130 ZELENÝ ČAJ

OVÁL 130 ZELENÝ ČAJ

Cena:
6,36 €
s DPH/ks
Skladom 100+ ks

Cena bez DPH: 5,30 €

Kód tovaru: 77841

Predajná jednotka: ks

Veľkoobchodné balenie: 12 ks

Rozmery: 13,00x13,00x5,00 cm

Hmotnosť: 0,57 kg

ks

Popis:

Voňavá sviečka OVÁL 130 so 4 rôznymi vôňami. Perfektná dekorácia a úžasné vône.
Rodinná spoločnosť Bartek Candles (Sviečky Bartek) ponúka jedinečné dekoračné sviečky od roku 1992. Rok od roku je sortiment širší a širší, aby sme Vám ponúkli neobvyklé farby, tvary a dizajn. Výroba sviečok Bartek je viac než len práca - je to pre nás vášeň. Sme hrdí na naše ručne zdobené a vonné sviečky. Sme jedným z popredných výrobcov LED sviečok v Európe. 

Prečo by ste mali veriť výrobkom spoločnosti Bartek?

 
Dlhoročné skúsenosti potvrdzuje naša prítomnosť na trhu (od roku 1992). Tradícia v obchode. Výroba sviečok je našou najväčšou vášňou a preto sme dali naše srdcia a duše do najvyššej kvality ponúkaných produktov. Atraktívne ceny. Široká ponuka pre distribútorov a obchodných partnerov. Široký sortiment - jedinečné tvary, farby a vzory. Naším cieľom je vývoj našich produktov a ich neustále zvyšovanie kvality. Flexibilita obchodných kontaktov. Sme jedným z popredných výrobcov sviečok s LED v Európe.
 

Výnimočný obchodný partner

Spoločnosť Bartek Candles je flexibilný obchodný partner. Výrobky sú ponúkané ako na našej stránke tak aj priamo v našej predajni v Žiline. Ak ste tiež hľadali spoľahlivého partnera, ktorý sa usiluje o vzájomnú dohodu a spokojnosť, odporúčame vám začať spoluprácu s nami.
 

Ponuka šitá na mieru

Ponuka Bartek Candles skladá z viac než 120 sérii sviečok rozdelených do kolekcií. Pre splnenie očakávaní našich klientov, sme urobili všetko preto, aby bola naša ponuka atraktívna pre každého. Jedinečné vzory, tvary a vlastnosti sviečok. Bartek Candles je uznávaným výrobcom parafínových výrobkov a to nielen v Poľsku, ale aj na Slovenku a v ďalších 20 európskych krajinách.
 

Bartek Candles dodávatelia

Spoločnosť Bartek Candles spolupracuje s jedinečnými ľuďmi, a preto sme hrdí, že máme najlepších dodávateľov surovín pre naše výrobky. Vône, farby a laky použité pri výrobe našich sviečok sú tej najvyššej kvality a majú potrebné bezpečnostné certifikáty. Parafín, ktorý používame má certifikát RAL.

Podobné produkty:

Číslo produktu: 86482
Skladom 100+ ks
6,36 € s DPH
5,30 € bez DPH
Číslo produktu: 40572
Skladom 10+ ks
6,84 € s DPH
5,70 € bez DPH
Číslo produktu: 49181
Skladom 10+ ks
6,59 € s DPH
5,49 € bez DPH