0
Nákupný košík
0,00 €
SOREXA GOLD 5x20g

SOREXA GOLD 5x20g

Cena:
2,12 €
s DPH/ks
nie je skladom.

Cena bez DPH: 1,77 €

Kód tovaru: 87171

Predajná jednotka: ks

Balenie: 1 ks

Rozmery: 0,00x0,00x0,00 cm

Hmotnosť: 0 kg

ks

Popis:

Najrýchlejšia a najúčinnejšia viacúčelová nástraha z drvenej pšenice Sorexa Gold obsahuje zrnité krmoviny, ktoré robia návnadu chutnejšou, zvyšujú jej účinnosť, vzbudzujú začiatočný záujem o návnadu a posilňujú prirodzené sklony k požieraniu potravy (podporou túžby návnadu ochutnať).

 NÁVOD NA POUŽITIE

Sorexa Gold je chutný mnohoúčelový rodenticíd na báze protizrážanlivého difenacoumu. Prípravok je účinný proti myšiam, krysám a potkanom, pôsobí aj na reťazce odolné proti iným protizrážanlivým prípravkom. Väčšina hlodavcov uhynie v skryte vo svojej myšej diere. Prípravok obsahuje látky, ktoré zabraňujú rozkladu uhynutých škodcov, organizmus škodcu vyschne bez šírenia zápachu.

Pred položením návnady miesto dôkladne prehliadnite a nájdite miesto zamorenia, myšej cestičky a diery.

Krysy: Umiestnite 100-200g návnady na dostatočný počet suchých miest po celom zamorenom priestore, blízko krysích dier alebo cestičiek a kde uvidíte ich výkaly. Vonkajšiu návnadu je potrebné zakryť pre zamedzenie prístupu detí, zvierat a vtákov. Používajte zakrytie z trubiek, krabice s otvorom alebo kusy plechu alebo dreva, ktoré pripevníte šikmo k stene.

Myši: Umiestnite 20-30g návnady na miesta javiace známky prítomnosti myší, ako sú ich výkaly, ohryzené predmety alebo stopy. Myši sa kŕmia sporadicky, preto je podstatné umiestniť mnoho malých návnad asi 1-2 m od seba. Návnady zakrývajte, ako je uvedené vyššie.

Návnady často kontrolujte, predovšetkým prvých desať dní, a spotrebované návnady doplňujte. Ak bude návnada spotrebovaná bez zvyškov, zvýšte dávku. Návnady dopĺňajte až do okamihu, kedy ich pri kontrole nájdete nedotknuté.

Ak tento výrobok nebudete používať podľa priložených informácií, vystavujete veľkému riziku divoké cicavce a vtáky.  

Sorexa Gold obsahuje Bitrex na ochranu pred náhodným požitím človekom.


Prehliadka miesta zamorenia:
Nájdite cestičky, myšie diery, výkaly, známky poškodenia myšami a pod. pre väčšiu pravdepodobnosť požitia návnady. Na začiatku ošetrenia je dôležité minimalizovať iné možnosti potravy pre cieľové hlodavce.

Používajte biocídny prípravok bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu, informácie o prípravku a návod na použitie.

Podobné produkty:

Číslo produktu: 83518
Skladom 100+ ks
2,09 € s DPH
1,74 € bez DPH
Číslo produktu: 65303
Skladom 100+ ks
2,32 € s DPH
1,93 € bez DPH
Číslo produktu: 65305
Skladom 100+ ks
2,32 € s DPH
1,93 € bez DPH