0
Nákupný košík
0,00 €
DVE SRDCIA GUĽA 100 RUŽ.

DVE SRDCIA GUĽA 100 RUŽ.

Cena:
3,35 €
s DPH/ks
nie je skladom.

Cena bez DPH: 2,79 €

Kód tovaru: 83343

Predajná jednotka: ks

Balenie: 12 ks

Rozmery: 10,00x10,00x10,00 cm

Hmotnosť: 0,43 kg

ks

Popis:

Valentínska sviečka série Dve srdcia
Rodinná spoločnosť Bartek Candles (Sviečky Bartek) ponúka jedinečné dekoračné sviečky od roku 1992. Rok od roku je sortiment širší a širší, aby sme Vám ponúkli neobvyklé farby, tvary a dizajn. Výroba sviečok Bartek je viac než len práca - je to pre nás vášeň. Sme hrdí na naše ručne zdobené a vonné sviečky. Sme jedným z popredných výrobcov LED sviečok v Európe. 

Prečo by ste mali veriť výrobkom spoločnosti Bartek?

 
Dlhoročné skúsenosti potvrdzuje naša prítomnosť na trhu (od roku 1992). Tradícia v obchode. Výroba sviečok je našou najväčšou vášňou a preto sme dali naše srdcia a duše do najvyššej kvality ponúkaných produktov. Atraktívne ceny. Široká ponuka pre distribútorov a obchodných partnerov. Široký sortiment - jedinečné tvary, farby a vzory. Naším cieľom je vývoj našich produktov a ich neustále zvyšovanie kvality. Flexibilita obchodných kontaktov. Sme jedným z popredných výrobcov sviečok s LED v Európe.
 

Výnimočný obchodný partner

Spoločnosť Bartek Candles je flexibilný obchodný partner. Výrobky sú ponúkané ako na našej stránke tak aj priamo v našej predajni v Žiline. Ak ste tiež hľadali spoľahlivého partnera, ktorý sa usiluje o vzájomnú dohodu a spokojnosť, odporúčame vám začať spoluprácu s nami.
 

Ponuka šitá na mieru

Ponuka Bartek Candles skladá z viac než 120 sérii sviečok rozdelených do kolekcií. Pre splnenie očakávaní našich klientov, sme urobili všetko preto, aby bola naša ponuka atraktívna pre každého. Jedinečné vzory, tvary a vlastnosti sviečok. Bartek Candles je uznávaným výrobcom parafínových výrobkov a to nielen v Poľsku, ale aj na Slovenku a v ďalších 20 európskych krajinách.
 

Bartek Candles dodávatelia

Spoločnosť Bartek Candles spolupracuje s jedinečnými ľuďmi, a preto sme hrdí, že máme najlepších dodávateľov surovín pre naše výrobky. Vône, farby a laky použité pri výrobe našich sviečok sú tej najvyššej kvality a majú potrebné bezpečnostné certifikáty. Parafín, ktorý používame má certifikát RAL.

Podobné produkty: