0
Nákupný košík
0,00 €
COCANA 100ml

COCANA 100ml

Cena:
1,44 €
s DPH/ks
nie je skladom.

Cena bez DPH: 1,20 €

Kód tovaru: 79113

Predajná jednotka: ks

Balenie: 1 ks

Rozmery: 0,00x0,00x0,00 cm

Hmotnosť: 0,134 kg

ks

Popis:

Biologický prípravok vo forme kvapalného koncentrátu pre riedenie s vodou na posilnenie odolnosti rastlín proti hubovým chorobám a obmedzenie vstupu škodcov.

Účinná látka: 270 g/kg draselné kokosové mydlo

Úprava: kvapalný koncentrát

Spôsob účinku: kontaktný

Prípravok zvyšujúci odolnosť rastlín voči chorobám. CoCana vytvára ochranný film pričom zabraňuje vstupu patogénov a vývoju chorôb, obmedzenie vstupu vošiek, puklíc k rastlinám a zlepšuje účinok iných chemických prípravkov.

POUŽITIE

Vinič – odstránenie silného napadnutia múčnatkou
Ovocie – obmedzenie vstupu voškám, pukliciam, voške krvavej, mére hruškovej
Zelenina – obmedzenie vstupu voškám, roztočom, moliciam ,pukliciam, skočkám
Všeobecne – zabezpečíte rýchlu pomoc pri múčnatke (vinič, ovocné stromy, kríky, zelenina)

DÁVKOVANIE A APLIKÁCIA

Vinič
Prípravok Cocana je určený na posilnenie odolnosti rastlín voči hubovým chorobám. Používa sa v prípade extrémne silného napadnutia viniča múčnatkou, kedy už nieje možné problém vyriešiť bežnými preventívnymi prípravkami v dávke 150 - 200ml do 10-20 litrov vody na 100m2 najneskôr 14 dní pred zberom. Prípravok sa aplikuje pod vysokým tlakom vo veľkej dávke vody, aby došlo k zmytiu mycélia patogéna, ktoré je na povrchu bobúľ a listov. Následne po tomto ošetrení sa vykonáva ošetrenie bežnými preventívnymi prípravkami

Jadroviny
Pri pestovaní jadrového ovocia Cocana znižuje citlivosť plodov voči hubovým chorobám a podporuje ich vzhľad. Obmedzuje napadnutie hrdzavitosťou a obmedzuje výskyt sadzovitosti plodov. Aplikujeme pravidelne v období po odkvitnutí až do doby 14 dní pred zberom a to v intervale 2-3 týždne v dávke 30 - 40ml do 10 litrov vody na 100m2. Neošetrovať počas kvitnutia. Po silnom daždi je potrebné postrek vždy zopakovať.

Poľná zelenina
Dávkujeme 30 - 60ml do 10 litrov vody na 100m2.

MIEŠATEĽNOSŤ

Prostriedok Cocana nieje miešateľný s prípravkami na báze Bacillus thuringiensis a granulovirov a taktiež s pomocným prípravkom Myco-Sin. Je možné miešať s pomocným prípravkom Viti-San.

Ochranná lehota: 0 dní

Podobné produkty: