0
Nákupný košík
0,00 €
AGRO VITALITY KOMPLEX 1L

AGRO VITALITY KOMPLEX 1L

Cena:
4,85 €
s DPH/ks
Skladom 10+ ks

Cena bez DPH: 4,04 €

Kód tovaru: 70693

Predajná jednotka: ks

Balenie: 12 ks

Rozmery: 0,00x0,00x0,00 cm

Hmotnosť: 1,147 kg

ks

Popis:

VITALITY KOMPLEX - Živá voda pre vaše rastliny. Komplexný vysoko koncentrovaný kvapalný rastlinný prípravok so stimulačnými a čiastočne hnojivými účinkami určený pre výživu rastlín formou zálievky aj aplikáciou na list.

 

Čo môžeme od VITALITY KOMPLEXu očakávať?

 

AGRO – VITALITY KOMPLEX podporuje rast rastlín, zvyšuje tvorbu kvetov a predlžuje kvitnutie okrasných rastlín. Pri plodovej zelenine a ovocí priaznivo ovplyvňuje veľkosť a chuť plodov, dokonca zvyšuje aj obsah vitamínu C. Všeobecne VITALITY KOMPLEX zvyšuje celkovú vitalitu rastlín, a tým aj ich odolnosť voči chorobám a škodcom. Je výborný na oživenie vzhľadu a rastu zanedbaných alebo inak poškodených rastlín. Takéto rastliny obnovia svoj pôvodný vzhľad a začnú prípadne vytvárať nové výhonky alebo listy.

 

Ako sa VITALITY KOMPLEX používa?

 

VITALITY KOMPLEX sa používa vo forme zálievky v množstve 15 ml na 1 l vody. Ďalšie prihnojenie sa vykoná po 5-14 dňoch. Následne je možné prejsť na štandardné hnojenie rastlín. Aplikáciu je možné tiež previesť postrekom na list v množstve 15 ml na 1,5 l vody. Následne je možné prejsť na štandardné prihnojovanie rastlín. Pre zaistenie vyššieho rastu koreňov rastlín, bohatšieho kvitnutia a nasadzovania nových kvetov a plodov je vhodné používať VITALITY KOMPLEX opakovane počas celého vegetačného obdobia v intervali 1 x za mesiac. Nepoužívajte však spoločne s hnojivom. Použitie VITALITY KOMPLEXU vám čiastočne nahradí jedno prihnojenie.

 

Na čo môžete VITALITY KOMPLEX použiť a ako rýchlo sa dostaví účinok?

 

VITALITY KOMPLEX je univerzálne použiteľný prípravok. Možnosti použitia sú teda pri izbových rastlinách, balkónových kvetoch, v záhrade na zeleninu alebo na ovocie. Viditeľný účinok sa dostaví bežne po druhom použití, teda zhruba po 2-3 týždňoch.

 

V čom sa líši AGRO VITALITY KOMPLEX od iných, „podobných“ výrobkov?

 

Hlavná prednosť VITALITY KOMPLEXu spočíva predovšetkým v komplexnosti zloženia. Komplex troch účinných látok – enzýmy, humínové kyseliny a živiny – je unikátny a poskytuje rastlinám všetko potrebné pre ich vitálny rast, vzhľad a chuť plodov.

Podobné produkty:

Číslo produktu: 23104
Skladom 6 ks
4,56 € s DPH
3,80 € bez DPH
Číslo produktu: 23264
Skladom 10+ ks
4,92 € s DPH
4,10 € bez DPH
Číslo produktu: 69678
Skladom 10+ ks
4,60 € s DPH
3,83 € bez DPH