Aktuálna doba vybavenia maloobchodnej objednávky: 7 pracovných dní. Objednávky nespájame.
0
Nákupný košík
0,00 €
PERILA 1g

PERILA 1g

Cena:
1,25 €
s DPH/ks
Skladom 10+ ks

Cena bez DPH: 1,04 €

Kód tovaru: 4718

Predajná jednotka: ks

Veľkoobchodné balenie: 10 ks

Hmotnosť: 0,002 kg

ks

Popis:

Jednoročná rastlina, ktorej sa dobre darí na otvorených slnečných miestach. Je obľúbenou rastlinou malých záhrad - hodí sa pre pestovanie v spoločnosti paradajok. Perila totiž odpudzuje nevítaný hmyz a naopak priťahuje motýle. Rastliny z jarných výsevov môžete žať po celý rok až do jesene. Perila sa vďaka svojej príjemne štipľavej chuti výborne hodí predovšetkým k mäsu a rybám.Výťažky z Perila majú preukázateľné antibakteriálne, antiseptické a predovšetkým výrazné antioxidačné účinky. Vedecké pokusy odhalili aj to, že perila má schopnosť znižovať produkciu histamínu - látky zodpovednej za neprimeranú alergickú reakciu organizmu na vonkajšie podnety. Sami alergici tvrdia, že pri užívaní perila pociťujú naozaj veľkú úľavu.
 Ázijská zelenina
  • Perila
  • Perila krovitá
  • Perilla frutescens
  • spôn 20 x 1 - 5 cm
  • HTS 2 - 3 g                                          
 
Jednoročná rastlina, ktorej sa dobre darí na otvorených slnečných miestach. Je obľúbenou rastlinou malých záhrad - hodí sa pre pestovanie v spoločnosti paradajok. Perila totiž odpudzuje nevítaný hmyz a naopak priťahuje motýle. Rastliny z jarných výsevov môžete žať po celý rok až do jesene. Perila sa vďaka svojej príjemne štipľavej chuti výborne hodí predovšetkým k mäsu a rybám.
Výťažky z Perila majú preukázateľné antibakteriálne, antiseptické a predovšetkým výrazné antioxidačné účinky. Vedecké pokusy odhalili aj to, že perila má schopnosť znižovať produkciu histamínu; látky zodpovedné za neprimeranú alergickú reakciu organizmu na vonkajšie podnety. Sami alergici tvrdia, že pri užívaní perila pociťujú naozaj veľkú úľavu.
 
Osivo Perila červenej odporúčame cez noc namočiť do vlažnej vody. Výsev na povrch substrátu, len plytko zasypať a udržiavať vysokú vlhkosť.

Podobné produkty:

Číslo produktu: 27
Skladom 10+ ks
1,25 € s DPH
1,04 € bez DPH
Číslo produktu: 6214
Skladom 10+ ks
1,25 € s DPH
1,04 € bez DPH
Číslo produktu: 6184
Skladom 10+ ks
1,25 € s DPH
1,04 € bez DPH